Заказать сайт у студии или фрилансера?

Замовити сайт у фрілансера або ж у студії?

В країні криза, ціна на все зросли, а вам потрібен сайт, а грошей мало або з якоїсь причини Ви не готові витрачати солідні бюджети звертаючись до студії, адже ви чули, що є онлайн-біржі, де маса виконавців готові виконати ваш проект дешевше ніж у веб-студії. І ось ви вже майже готові замовити сайт у фрілансера !!! Ну що ж давайте обговоримо, плюси і мінуси. За одне в цій невеликій статті ми відповімо на досить часте питання замовниками, які збираються звернутися до нас: «Чому я повинен замовити сайт у вас і платити вам більше, ніж фрілансеру, адже у млості ціна менша.

Плюси фрілансера.

Ціна, яку вам озвучить фрілансер буде менше чому у студії (хоча не завжди). На цьому все плюси закінчуються !!! І навіть цей настільки вагомий для вас плюс при виборі між веб-студією і фрілансером в 90% є уявним. І чому це так, ми зараз вам пояснимо. Майже всі фрілансери не стараються робити ваш сайт якісно, адже якісно створений сайт це час, а час це гроші і вказавши вам невелику або помірну ціну на розробку сайту, головне завдання фрілансера максимально швидко здати роботу, забравши гроші і шукати нового замовника, це означає довго «возитися» з вашим замовленням по маленькій ціною фрілансеру не цікаво.

Тому якість вашого сайт в 70% буде жахливим, але можливо ви цього навіть не помітите відразу, адже навряд чи ви знаєте, що таке чистий, валідний код, грамотне використання CSS і PHP коду, швидкість завантаження сайту, семантика і т.д. і т.п. Хтось скаже: «Сайт працює і це головне!». Але ось тільки якщо вам доведеться модернізувати ваш сайту, розширити функціонал і т.д., то вашого фрілансера вже не буде, звичайно вони не займаються доробками, йому легше збрехати нове замовлення, ніж щось допрацьовувати для вас і вам доведеться знайти або іншого фрілансера, який не захоче копатися в чужій каші помилок і скаже, що потрібно все переробляти заново, те ж саме вам скажуть і в разі, якщо ви звернетеся в студію бо копатися в чужому коді, та ще з масою помилок тепер невигідно студії!

Мало того у багатьох студій, тобто не писане правило, не займатися доробками після фрілансерів. За принципом, якщо замовник вирішив заощадити і відмовився від якості і студії тим самим замовивши за демпінговою ціною, то далі він залишається наодинці зі своєю проблемою, ну або ж студія візьметься, але при цьому виставить вам пристойну суму, яка складе від 60% -80 % створення нового сайту. І тут ви почнете замислюватися про дешеву ціну вашого сайту, яку ви заплатили на початку.

У разі, якщо ж ви замовили сайт в студії, вона завжди зробить доопрацювання свого продукту і досить швидко, і за помірну вартість, бо студія робить якісно сайт як мінімум з двох причин, що б потім легко і швидко модернізувати ваш сайт, і тому що якісний сайт це імідж студії, а імідж це нові клієнти ну і третя причина як правило студії займаються тих підтримкою своїх сайтів, а підтримувати сайт, який самі ж зробили неякісно як то «сумно»! Тепер давайте поговоримо про технічне завдання. Що таке технічне завдання ви можете прочитати в статті «Що таке технічне завдання і брифінг«.

Фрілансер не створюватиме технічне завдання по якому зазвичай працюють при створенні сайту, інтернет-магазину або Лендінгем Пейдж, а так само не братиме в його створенні участь це ж трата часу, яке він не закладав в бюджет або ж потребують доплатити за цю роботу окремо . Але як правило він просто зажадає його з вас. У студії ж це питання відбувається спільно з клієнтом, у вас спочатку спитають що вам хочеться бачити, приведуть навідні запитання, запропонують свої варіанти реалізації та ідеї, які можливо вам підійдуть більше.
Але давайте повернемося до фрілансера і так ТЗ ви робите самі, а чи вмієте ви грамотно його складати знаєте ви на що треба звернути увагу і що треба внести в ТЗ. Адже все, що ви забудете або неправильно опишіть в ТЗ, буде аргументом при здачі фрілансером вашого інтернет-ресурсу і все виправлення і доопрацювання поза ТЗ доведеться оплачувати окремо !!! Ще один банальний мінус, частина фрілансерів елементарно шахраї, які беруть передоплату і пропадають з кінцями або не доводять проект до кінця. Поговоримо про терміни. Більше 60% ніколи не виконують зазначені терміни здачі, часто можу пропадати на довгий термін, тим самим заcтавляя вас понервувати, потім аргументуючи свою відсутність і провалені терміни, проблемами в сім’ї, навчанням, відсутністю інтернету, світла, поломкою комп’ютера і т.д.

Окремі особини умудряються в процесі роботи вимагати від вас збільшити бюджет бо він не зовсім правильно розрахували обсяги роботи і часу. Чого не буває у web-студії !!! Ось вам і дешева ціна у фрілансера. Більшість фрілансерів, не займатися підтримкою своїх сайтів, і не несуть ніякої гарантії за сайт і його працездатність. Ну вам вони точно скажу, що сайт буде працювати чудово, але як тільки вони отримають всю суму ви залишитеся самі з усіма можливими проблемами, які не змусять себе чекати, це Ми вам гарантуємо !!!

Ну що ж, якщо після всього прочитаного ви все ще на роздоріжжі, замовити сайт недорого у фріленсерів або у професіоналів в студії, можемо додасть такі, є багато варіантів оформити адміністративну панель сайту за допомогою якої менеджер буде управляти наповненням сайту, коли сайт створюється на студії важливою деталлю при його створенні є простота управління контентом сайту. Вона продумується і реалізовується максимально зручно на що витрачається робочий час програміста (винятком можуть бути бюджетні варіанти для замовників, яким треба дешево і сердито і тимчасово).

У випадку ж з фрілансером за мінімум грошей він вам зробити мінімум зручності, а в разі, якщо ви скажете що в такий адмінки неможливо нічого знайти з першого разу, аргументом буде низька ціна, і в разі зручного оформлення адмінки потрібно буде знову доплатити і для вас це буде неприємним подивом! Тепер вирішуйте фріланс або студія. З нетерпінням чекаємо вас у нас в офісі! Студія Vital Group, гарантує якість віх своїх робіт, веде підтримку всіх своїх сайтів за домовленістю із замовником, займається їх модернізацією і доробками. При цьому ми впевнено заявляємо, що якісний, зручний і сучасний сайт не може стояти дешево, чому, ви можете прочитати в статті «Чому сайт не може бути дешевим

Читайте також:

Види дизайну сайту
Копірайтинг и рерайтинг
Внутрішня оптимізація сайту
Як вибрати студію для розробки вашого сайту
Унікальний дизайн або шаблонне рішення
Що таке адаптивний дизайн? Це рух вперед

Назад
Поделится: